Meet our team (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: none
sv: ingen

en: no
sv: nej

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Off
sv: Av

en: Both
sv: Båda

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: on
sv: på

en: Order by
sv: Sortera på

en: Text only
sv: Enbart text
