Meet our team (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: none
ast: nengún

en: no
ast: non

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
