Meet our team (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: none
bo: མེད

en: no
bo: མིན

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Left
bo: གཡོན

en: off
bo: ཁ་རྒྱག
