Meet our team (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: none
ca: cap

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Off
ca: Inactiu

en: Both
ca: Ambdós

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: on
ca: a

en: Order by
ca: Ordena per

en: Text only
ca: Només text
