Meet our team (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: none
el: κανένα

en: no
el: όχι

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Off
el: Κλειστό

en: Both
el: Και τα δύο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: on
el: ανοικτό

en: both
el: και τα δύο

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: off
el: κλειστό
