Meet our team (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: none
eo: neniu

en: Off
eo: Malŝaltita

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre
