Meet our team (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: title
it: titolo

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: none
it: nessuno

en: Number of columns
it: Numero di colonne

en: Off
it: Spento

en: Both
it: Entrambi

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: on
it: il

en: both
it: Entrambi

en: Order by
it: Ordina per

en: off
it: di sconto
