Meet our team (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: none
lv: neviens

en: no
lv: nē

en: Off
lv: Izslēgts

en: Both
lv: Abi

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
