Meet our team (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല
