Meet our team (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
