Meet our team (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: none
fa: هیچ

en: no
fa: خیر

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Off
fa: خاموش

en: Both
fa: هردو

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
