MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Add block
am: ጥምር ጨምር

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
