MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Filters
bg: Филтри
