MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add block
bs: Dodaj blok

en: Filters
bs: Filteri
