MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Add block
cy: Ychwanegu bloc

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun
