MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Add block
da: Tilføj blok

en: Filters
da: Filtre

en: Machine name
da: Internt navn

en: Hide submit button
da: Skjul submit-knap

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Show in block
da: Vis i blok

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
da: Teksten der skal vises på den blotlagte formulars submit-knap.

en: Include reset button
da: Inkludér reset-knap

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
da: Tilføjer en knap som gør det muligt at nulstille alle blotlagte filtre

en: Reset button label
da: Label på reset-knap

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
da: Teksten der vises på reset-knappen i den blotlagte formular.

en: Sorts
da: Sortering

en: Automatically submit the form once an element is changed.
da: Indsend automatisk formularen når et element ændres.
