MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Add block
dz: སྡེབ་ཚན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
