MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Filters
eo: Filtroj
