MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Add block
eu: Gehitu blokea

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
