MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: Filters
gl: Filtros

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Hide submit button
gl: Ocultar botón de enviar

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío
