MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
