MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add block
is: Bæta við blokk

en: Filters
is: Síur
