MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Add block
kk: Блок құру

en: Filters
kk: Фильтерлері
