MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: Filters
km: តម្រង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
