MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
