MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add block
mn: Хавтан нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
