MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်
