MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Add block
nn: Lag blokk

en: Filters
nn: Filter

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
