MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Add block
oc: Apondre un blòt

en: Filters
oc: Filtres

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Hide submit button
oc: Amagar lo boton de somission

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
oc: Tèxte d'afichar pel boton de somission del formulari des filtres expausats.

en: Include reset button
oc: Inclure un boton de reïnicializacion.

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
oc: Se marcat lo formulari expausat provesira un boton per reïnicializar totes los filtres expausats aplicats

en: Reset button label
oc: Tèxte del boton de reïnicializacion

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
oc: Tèxte d'afichar dins lo boton de reïnicializacion del formulari expausat.

en: Autosubmit
oc: Sometre automaticament

en: Automatically submit the form once an element is changed.
oc: Sometre automaticament lo formulari dès qu'un element es modificat.
