MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
