MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Add block
fa: افزودن قالبک

en: Filters
fa: صافیها

en: Machine name
fa: نام دستگاه
