MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Filters
ps: چاڼونه
