MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add block
ro: Adaugă blocul

en: Filters
ro: Filtre

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Include reset button
ro: Include butonul de resetare

en: Reset button label
ro: Eticheta butonului de anulare

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
ro: Textul butonului anulare (reset) afișat pe formularul expus.

en: Sorts
ro: Sortări
