MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add block
sk: Pridať blok

en: Filters
sk: Filtre

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie
