MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
