MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం
