MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Add block
th: เพิ่มบล็อค

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
