MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add block
ug: تارماق رايون قۇرۇش
