MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add block
ur: بلاک کا اضافہ کریں
