MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Add block
vi: Thêm khối nội dung

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
