MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add block
ast: Amestar bloque

en: Filters
ast: Filtros
