MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add block
be: Дадаць блок

en: Filters
be: Фільтры

en: Machine name
be: Машынная назва
