MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Filters
ca: Filtres

en: Block name
ca: Nom del bloc

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Hide submit button
ca: Amaga botó d'enviament de dades

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
ca: Text a mostrar al botó d'enviament del formulari exposat.

en: Include reset button
ca: Inclou un botó de reinicialització

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
ca: Si es marca, el formulari exposat proporcionarà un botó per a reinicialitzar els filtres exposats aplicats

en: Reset button label
ca: Etiqueta del botó de reinicialització

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
ca: Text a mostra al botó de reinicialització del formulari exposat.

en: Sorts
ca: Ordenacions

en: Autosubmit
ca: Autoenviament

en: Automatically submit the form once an element is changed.
ca: Envia automàticament les dades del formulari un cop l'element hagi canviat.
