MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Filters
cs: Filtry

en: Block name
cs: Název bloku

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Include reset button
cs: Zahrnout resetovací tlačítko

en: Sorts
cs: Třídění
