MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Show in block
el: Εμφάνιση σε μπλοκ

en: Include reset button
el: Να συμπεριληφθεί κουμπί επαναφοράς

en: Reset button label
el: Ετικέτα κουμπιού επαναφοράς
