MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: Filters
he: מסננים

en: Block name
he: שם הבלוק

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Reset button label
he: כיתוב על כפתור האיתחול
