MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Add block
hu: Blokk hozzáadása

en: Filters
hu: Szűrők

en: Block name
hu: Blokknév

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Add new block
hu: Új blokk hozzáadása

en: Hide submit button
hu: Elküldés gomb elrejtése

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Show in block
hu: Blokkban megjelenítve

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
hu: A felfedett szűrő esetén megjelenő beküldés gomb szövege.

en: Include reset button
hu: Az „Alaphelyzet” gomb hozzáadása

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
hu: Ha be van jelölve, a felfedett űrlap tartalmazni fog egy gombot a már alkalmazott felfedek szűrők törlésére

en: Reset button label
hu: Az „Alaphelyzet” gomb címkéje

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
hu: A felfedett szűrő esetén megjelenő törlés gomb szövege.

en: Sorts
hu: Rendezések

en: Autosubmit
hu: Automatikus elküldés

en: Automatically submit the form once an element is changed.
hu: Az űrlap automatikus elküldése, amint változik rajta egy elem.
