MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
