MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Add block
ka: ბლოკის დამატება

en: Filters
ka: ფილტრები
