MEFIBS - More exposed forms in blocks (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Filters
lt: Filtrai

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas
